Children cold-قرص سرما خوردگی کودکان
نام انگلیسی | Children cold |
نام فارسی | قرص سرما خوردگی کودکان |
نام تجاری | |
موارد مصرف | تسکین علائم سرماخوردگی در کودکان (آبریزش بینی، عطسه، احتقان بینی، تب، درد، خارش چشم |
موارد منع مصرف و احتیاط | |
عوارض جانبی | |
تداخل دارویی | |
مکانیسم اثر | این دارو به دلیل داشتن استامینوفن دارای آثار ضد درد، ضد تب و به دلیل وجود فنیل پروپانولامن دارای خاصیت ضد احتقان و به دلیل کلرفنرآمین آنتی هیستامین بوده و در درمان علائم سرما خوردگی و آلرژی به کار می رود. |
اشکال دارویی | Tab : Acetaminophen80mg+Pseudophedrine 7.5mg+chlorpheniramine 0.5mg |