تبلیغات بالا پایین آگهی ها

این رشته را به نقد جوانی خریده‌ام

موی سپید را فلکم رایگان نداد

موی سپید را فلکم رایگان نداد
این رشته را به نقد جوانی خریده‌ام

باموسپیدان به عنوان اولین پروژه خدمات رسانی در زمینه سالمندان با هدف بهبود کیفیت زندگی سالمندان و رفاه حال این عزیزان، آغاز به کار کرده است. این پروژه شامل خدمات درمانی، رفاهی، آموزشی و تفریحی است، که با بهترین کیفیت، در اختیار عزیزان سالمند قرار می گیرد.

با توجه به افزایش جمعیت جهانی سالمندان سایت باموسپیدان به کمک تیم تحقیقاتی حرفه ای، در سال ۱۳۹۷ آغاز به کار کرد. این پروژه به عنوان اولین سایت خدمت رسانی در زمینه سالمندان، کار خود را در ۵ فاز اصلی و ۲ فاز فرعی شروع کرد. هدف از طراحی و اجرای این طرح، بهبود کیفیت زندگی و ارتقاء سطح امید به زندگی در سالمندان عزیز است.

امید است که با ارتقاء سطح سلامتی در سالمندان عزیز، آینده روشنی پیش رو داشته باشیم.

باموسپیدان - سالمند

امروز، اینجا و بصورت رسمی دست همکاری را رو به شما عزیزان دراز می کنیم و از هر کمک فگری، ایده، استراتژی و … در این راه استقبال می کنیم. به امید اینکه در کنار ما قرار بگیرید و ایران را جایی بهتر برای زندگی پدران و مادران عزیزتر از جانمان کنیم.

همکاری و پیشنهادات

———————

امروز، اینجا و بصورت رسمی دست همکاری را رو به شما عزیزان دراز می کنیم و از هر کمک فکری، ایده، استراتژی و … در این راه استقبال می کنیم. به امید اینکه در کنار ما قرار بگیرید و ایران را جایی بهتر برای زندگی پدران و مادران عزیزتر از جانمان کنیم.
  • تیک را بزنید تا از ارسال پیغام های بیهوده جلوگیری شود!
بالا